01. Послуги монтажу

Ми надаємо повний спектр послуг по монтажу питних та побутових фільтрів.

У нас є майстри як в Києві, так і в інших містах України.

Вид послуги

Час виконання послуги Опис послуги Вартість
Монтаж питного фільтру 60-90 хвилин Послуга включає в себе доставку фільтра, огляд, перевірку тиску, свердління отвору в мийці або стільниці, збір фільтра і підключення його до водопроводу. Також, після запуску фільтра, за допомогою експрес-тесту, робиться аналіз води на показник жорсткості.

від 800 грн

Демонтаж
питного фільтру

40-60 хвилин Фільтр відключається від водопроводу, при необхідності дістаються з нього всі фільтруючі елементи, промиваються колби, демонтується окремий кран для очищеної води. 650 грн

Монтаж побутової системи

4-12 годин Послуга включає в себе огляд об'єкта, доставка обладнання, розрахунок і закупівля витратних матеріалів, збір обладнання, підключення обладнання "під ключ" до водопроводу (завантаження фільтруючого матеріалу і солі для регенерації), запуск обладнання та налаштування керуючого клапана під аналіз води.

від 4000

Монтаж магістральної колби 2-4 години Послуга включає в себе огляд об'єкта, доставка обладнання, розрахунок і закупівля витратних матеріалів, підключення обладнання "під ключ" до водопроводу і запуск обладнання.

від 750 грн/точка

Монтаж редуктора

1-2 години Послуга включає в себе огляд об'єкта, доставка обладнання, розрахунок і закупівля витратних матеріалів (при необхідності), підключення обладнання до водопроводу та налаштування необхідного тиску.

750 грн

02. Сервісне обслуговування

Сервісна бригада майстрів працює у всіх великих містах України.
Надаємо якісні послуги за розумні гроші.

Вид послуги

Час виконання послуги
Опис послуги

Вартість

Заміна перших трьох картриджів

30 хвилин  Послуга включає в себе виїзд майстра, доставку картриджів, заміну старих картриджів (попереднього очищення) на нові, промивка колб, запуск фільтра і перевірка головного фільтруючого елементу за допомогою TDS-метра (в системах зворотного осмосу). Йдучи, майстер забирає старі картриджі з собою та утилізує їх.

500 грн

Річна заміна

30-60 хвилин  Послуга призначена для мембранних фільтрів. Вона включає в себе виїзд майстра, доставку картриджів (включаючи горизонтально розташовані картриджі), заміну старих картриджів на нові, промивка колб, запуск фільтра та перевірка головного фільтруючого елементу за допомогою TDS-метра (в системах зворотного осмосу). Утилізація використаних картриджів..

550 грн

Промивка ємності в осмосі

30 хвилин Послуга призначена для фільтрів з накопичувальною ємністю (фільтри зворотного осмосу і нанофільтрація). Включає в себе виїзд майстра та дезінфікуючий засіб. Спеціальним методом рідина заливається в накопичувальну ємність і знаходиться там 6-8 годин (в цей час користуватися фільтром небажано), далі повністю зливається вода з баку. Після цього, можна в звичайному режимі користуватися фільтром. 250 грн

Діагностика фільтра

60-90 хвилин Послуга включає в себе виїзд майстра, огляд обладнання, виявлення та усунення неполадок. Результат - коректність роботи фільтра. У вартість не включені витратні матеріали. Фітинги та інші комплектуючі сплачуються окремо.

550 грн

Дезінфекція фільтра

40-60 хвилин Послуга включає в себе виїзд майстра, дезінфікуючий засіб, промивку колб і корпусу, заміну трубок та фітингів. Для фільтрів з накопичувальною ємністю (фільтри зворотного осмосу і нанофільтрація) проводиться промивка бака (більше інформації про цю послугу вказано вище). Фітинги та інші комплектуючі сплачуються окремо.

650 грн

Заміна фільтруючого матеріалу

2-6 годин Послуга призначена для фільтрів колонного і кабінетного типу. Включає в себе виїзд майстра, доставку матеріалу, вивантаження старого фільтруючого шару і його заміну на новий, чистку та налаштування керуючого клапана (більше інформації про цю послугу вказано нижче) під аналіз води. Примусова регенерація системи. Утилізація старого фільтруючого матеріалу. від 2300 грн

Чистка керуючого клапану

60-90 хвилин Послуга призначена для фільтрів колонного і кабінетного типу. Включає в себе виїзд майстра, чистку і змазку внутрішньої частини керуючого клапана. Перевірка правильності його програмування і, в разі виявлення помилок, налаштування під аналіз води. Примусова регенерація системи. 950 грн

Аналіз води

15-20 хвилин Послуга необхідна при підборі фільтра для очищення води у всьому будинку або квартирі. Включає в себе виїзд майстра на об'єкт для огляду і забору води, доставка води в незалежну лабораторію і повідомлення результатів аналізу зручним для Вас способом. Також, надаємо пропозицію щодо очищення води.

600-900 грн

Засипка солі в бак

15-20 хвилин Послуга призначена для фільтрів колонного і кабінетного типу з сольовим баком. Послуга включає в себе доставку і засипку солі в сольовий бак.

200 грн