Супер пропозиції
Відгуки про компанію

Обов’язкове поле

Як Вас звати? (ім’я, або повне ПІБ)
Ваша адреса електронної пошти?
Що Ви про нас думаєте?

Інтернет-магазин EDOBRO

спеціалізується на очищенні води будь-якої складності. Ми співпрацюємо зо всіма виробниками, які представлені на українському ринку в сфері водопідготовки. Фільтр для води  - це не одне універсальне рішення для всіх. Наші консультанти допоможуть підібрати фільтр, який підійте саме Вам!

Якість води в Україні як в міському водогоні, так і в скважині дуже низька. Велика її частина не придатна не тільки для пиття, але й для тіла, побутової техніки та сантехніки.

Детальніше>>

Купити фільтр для води можна в нашому магазині зручним для Вас способом: залишивши заявку “ Передзвоніть мені ” або подзвонити нам на будь-який з номерів, які вказані на сайті. В нашому інтернет-магазині завжди актуальна ціна і великий вибір фільтрів:

 

Фільтри для питної води розміщені на нашому сайті у величезній кількості. Є такі технології очистки як:

 

Фільтри для побутової води підбираються індивідуально під проблему води. Є такі фільтри, як:

 

Менеджери нашої компанії нагадують про заміну картриджів у Вашому фільтрі. Для обслуговування фільтрів в нашому магазині є великий вибір змінних елементів, це:

 

Ми надаємо послуги монтажу фільтра для води будь-якої складності, як в місті Киев , так і в інших регіонах України. Доставка по місту Київ здійснюється кур’єром нашої компанії. Доставка по всій Україні можлива зручним для Вас перевізником.

В нашому інтернет-магазині завжди можна купити фільтр за низькою ціною, при цьому гарної якості. Купити фільтр для води в магазині EDOBRO - означає бути впевненим в якості продукту, а також завжди мати не тільки чисту воду, але й корисну.

<<Приховати