Безкоштовний дзвінок
068-623-33-45
Зателефонуйте мені 050-695-57-45
0 items / грн
Меню
0 items / грн

Про компанію

01. Трішки про нас

Щиро хочемо поліпшення якості життя для кожної людини.

З 2013 року ми вивчаємо проблематику брудної води і методи її очищення. Наш досвід і широкий асортимент, дозволяють підбирати для наших клієнтів самі відповідні товари і забезпечувати  якісний сервіс. Ми впевнені, що Ви будете задоволені нашою роботою, а підібраний продукт буде служити Вам довгі роки. Адже пошук рішення для кожного клієнта, забезпечення максимально ефективної роботи продукту і усунення неполадок - це те, чим ми займаємось.

Робота безпосередньо з виробниками і офіційними представниками гарантує оригінальність товару і постійна наявність необхідних запасних частин.

Наш магазин - це послуга під ключ: консультація при виборі товару, доставка, установка і післяпродажне обслуговування. За Вашим бажанням, ми підкажемо, коли прийде час планового обслуговування Вашого продукту. Завжди намагаємось знайти спільну мову й залишити клієнта задоволеним!

Вибираючи нашу компанію, Ви отримуєте надійного партнера!

З повагою, команда "eDOBRO"!

02. Чим саме займаємось і як це виглядає

Є багато методів очищення питної та побутової води. Можна очистити локально в одному місці, а є варіанти очищення відразу на весь будинок або квартиру..

На сьогоднішній день ми є профільною компанією з очищення питної та побутової води в домогосподарствах, а також в різних кафе, ресторанах і офісних приміщеннях. Через те, що ми фокусуємося виключно на кількох схожих напрямках в сфері водоочистки і не розпилюємо нашу увагу на інше, можемо професійно підходити до підбору обладнання опираючись на досвід та знання. У нас є партнери майже у всіх містах України

Якщо Ви тільки замислюєтеся про очищення води і не розумієте з чого розпочинати і куди рухатись, то сміливо можете зателефонувати або написати в наш магазин. Наші фахівці безкоштовно проконсультують та допоможуть розібратися у всіх Ваших питаннях. Також, для візуального розуміння, пропонуємо подивитися декілька різних варіантів виконаних робіт в нашому портфоліо.

Перейти на головну

Кошик
Продовжити покупки
Scroll To Top