Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом даного сайту уважно прочитайте умови викладені нижче. Адміністрація компанії eDOBRO в будь-який момент може вносити зміни, в тому числі в "Умови використання сайту", без попереднього інформування користувачів даного ресурсу. Якщо ви не згодні з цими умовами, будь ласка, не використовуйте цей сайт. Користуючись цим сайтом, відвідувач автоматично приймає умови перераховані нижче.

Основні положення

Відповідно до чинного українського законодавства торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. Натискання на сайті edobro.com.ua на сторінці оформлення замовлення кнопки "Підтвердити замовлення", означає, що покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), згідно чинного українського законодавства, прийняв до виконання та умови користування.

Умови є публічними, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). При повній згоді з даними Умовами покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісний замовлення і за невиконання умов.

Умови вважаються прийнятими з моменту натискання кнопки "Підтвердити замовлення" на сторінці Кошика. У разі необхідності, за бажанням покупця, умови співпраці можуть бути оформлені в простій письмовій чи усній формі.

Використання сайту

Сайт edobro.com.ua (далі «eDOBRO») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді чи використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах без попередньої письмової згоди адміністрації сайту eDOBRO забороняється.

Відгуки про компанію та товари

Залишаючи відгуки на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Кожен відгук або коментар проходить модерацію. Ви погоджуєтеся, що будь-який ваш коментар адміністрація сайту eDOBRO може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. eDOBRO не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту..

Відмова від відповідальності

Вся інформація, опису товарів, характеристик, габаритів та інших даних публікуються на сайті виходячи з отриманної інформації офіційних джерел, а саме від компаній-виробників товарів. Немає ніяких гарантій, що інформація достовірна на 100% в момент вивчення відвідувачем сайту. Компанія eDOBRO в будь-який час без повідомлення користувача може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті eDOBRO не зобов'язаний оновлювати їх. Інтернет-магазин eDOBRO не несе відповідальності за зміни виробником характеристик або умов експлуатації продукції. eDOBRO ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Використання персональних даних

На сайті eDOBRO використовуються різні технології і методи для збору і зберігання персональних даних, коли ви відвідуєте сайт eDOBRO, а саме:

ПІБ, номер телефону, адреса, дата народження, пошта та інші. При відвідуванні сайту, користувач автоматично дає свою згоду на збір і зберігання персональної інформації відповідно до Закону України про "Захисту персональних даних".

Ми також використовуємо куки та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Умови оплати, доставки, гарантії та повернення більш детально можна ознайомитись в інших розділах сайту:
Доставка та оплата;
Гарантія та повернення;